Kariéra

Kariéra

Specialista obchodní činnosti

  • Místo práce
    Praha/z domova
  • Úvazek
    Hlavní pracovní poměr

Pro další obchodní rozvoj společnosti hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici „Specialista obchodní činnosti“.

Tvým hlavním úkolem bude péče a komunikace se stávajícími zákazníky a příprava, dohled, vedení a vyhodnocení obchodních případů.
Po zapracování Ti rádi otevřeme cestu k dalším činnostem a profesnímu rozvoji.

Pracovní náplň

  • komunikace se současnými zákazníky a péče o ně
  • příprava cenových nabídek dle podkladů od technického oddělení
  • příprava smluvní dokumentace obchodních případů
  • dohled nad průběhem obchodních případů
  • vedení evidence a obchodní dokumentace
  • aktivní navazování kontaktů s novými potenciálními zákazníky
  • prezentace výrobků a služeb zákazníkům
  • poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům
  • úzká spolupráce napříč odděleními (nákup – výroba – sklad – realizace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • předchozí zkušenost na obchodní pozici
  • zkušenosti v oboru „HVAC“ výhodou
  • chuť pracovat v obchodu a mít tah na branku
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost principů tvorby cen a práce v ERP softwaru
  • organizační schopnosti, komunikativnost a akční vystupování
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • týdenní pracovní doba 37,5 h
  • práce v menším přátelském kolektivu
  • pracovní rozvoj v oblasti teplárenství, energetiky a strojírenství
  • zázemí významné průmyslové a energetické skupiny

Benefity pro zaměstnance

Příspěvek na stravenky/stravovací paušál Příspěvek na stravenky/stravovací paušál
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
Výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny Výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny
možnost home office možnost home office

Zaujala vás tato pozice? Napište nám